Умови використання

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Перш ніж користуватися web-сайтом katerynayasko.com, прочитайте цей документ. відкриваючи web-сайт Katerynayasko, ви зобов’язуєтесь дотримуватись викладених далі положень та умов.

Якщо ви не приймаєте ці умови, не користуйтесь цим web-сайтом.

 1. Доступ до сайту. Згода.

Katerynayasko надає Вам можливість користуватися цим web-сайтом («web-сайт katerynayasko.com») на викладених далі умовах. Відкриваючи будь-яку сторінку цього web-сайту Katerynayasko, Ви погоджуєтесь дотримуватись цих Положень та умов. Ці Положення та умови можуть час від часу оновлюватись Katerynayasko без попереднього повідомлення про це. Кожного разу коли Ви заходите на web-сайт Katerynayasko, Ви повинні перевіряти Положення та умови на наявність змін. На цьому web-сайті Katerynayasko Ви можете отримати інформацію про послуги Товариства Katerynayasko, а також можете надіслати запит для отримання більш детальної інформації.

 1. Використання

  1. «Katerynayasko» є онлайн платформою, за допомогою якої користувач може ознайомитися з інформацією, відомостями в області психології, знайти консультанта в області психології і отримати індивідуальну онлайн-консультаційну послугу.
  2. Katerynayasko надає онлайн-платформу для фахівців в області психології — постачальників консультаційних послуг та необмеженого кола осіб, зацікавлених в отриманні інформації з психології або індивідуального онлайн-консультування.
  3. Сайт katerynayasko.com (платформа Katerynayasko), НЕ НАДАЄ медичні послуги або / та консультування в галузі медицини
  4. Інформація на сайті katerynayasko.com, не є (як по суті, так і за формою) медичними консультаціями будь-якого роду, і не призначена для діагностики або ідентифікації лікування медичного стану. Ніщо на сайті katerynayasko.com не може тлумачитись як спроба запропонувати або зробити медичний висновок або інакше бути дотичним до медичної практики.
  5. Приймаючи цю угоду, Ви також погоджуєтеся з тим, що не можете використовувати будь-яку функцію, яка надається платформою, щоб отримати чи замовити рецепти на ліки, чи будь-які медичні призначення для діагностики, лікування. Платформа Katerynayasko декларує, що не несе відповідальності за будь-які подібні рецепти чи будь-які медичні призначення для діагностики, лікування.
  6. Платформа Katerynayasko не буде нести відповідальність за будь-які збитки, претензії у зв’язку з використанням рекомендацій і посилань на таку інформацію, представлену будь-яким консультантом авторизованим на платформі Katerynayasko.
  7. Ви зобов’язуєтесь не розміщувати і не розсилати через цей web-сайт будь-які матеріали, що є або можуть бути розумно витлумачені як: (i) наклепницькі, непристойні, образливі, такі, що розпалюють расову ненависть, дискримінаційні або блюзнірські; (ii) такі, що порушують будь-які зобов’язання щодо конфіденційності, приватності чи комерційної таємниці; (iii) такі, що порушують майнові права будь-яких третіх осіб або на які Вами не отримано всіх необхідних ліцензій і/або дозволів; чи (iv) такі, які порушують будь-які інші закони.
  8. Ви також погоджуєтесь не завантажувати і не надсилати через web-сайт будь-які матеріали, що можуть бути розумно витлумачені як підстава для сприяння або заохочення поведінки, яка буде розглядатись як кримінальний злочин, приведе до цивільної відповідальності або іншим чином суперечитиме законодавству будь-якої країни чи іншого компетентного органу, або порушуватиме права будь-яких третіх осіб, що можуть застосовуватись в будь-якій частині світу.
  9. Katerynayasko залишає за собою право видаляти будь-які матеріали з web–сайту. Незважаючи на вищевикладене, Ви визнаєте, що Katerynayasko жодним чином не контролює вміст web-сайту, що надається іншими користувачами, також не перевіряє цей вміст на його достовірність, доцільність або відповідність принципам, викладеним у цих Положеннях та умовах.
  10. Ви не повинні розміщувати посилання на web-сайті Katerynayasko на інші web -сайти, які є непристойними або недоречними, і Ви повинні негайно видалити будь-яке послання, якщо Katerynayasko на свій розсуд звернеться з відповідним проханням.
  11. Даний web-сайт в цілому і окремі його елементи охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права», іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами. Відвідувачі web-сайту не повинні поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з web-сайт у для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу Katerynayasko. Відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приміток про власність на завантажені та/або копійовані матеріали. Скопійована інформація повинна містити активне гіперпосилання на web-сайт. Копіювання інформації з web-сайту може бути здійснено у некомерційних цілях для розміщення на сторінках відвідувача, у блогах, соціальних мережах. При роботі з web-сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам web-сайт, ні на його зміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів Katerynayasko.
  12. Katerynayasko дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого, некомерційного використання за умови, що Ви не будете змінювати або створювати похідні роботи від матеріалів у будь-який спосіб, відтворювати їх або публічно демонструвати, поширювати чи іншим способом використовувати їх для будь-яких громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання матеріалів на інших web-сайтах або комп’ютерних мережах у будь-яких цілях заборонено.
  13. Якщо Ви бажаєте використовувати матеріали поза рамками, визначеними вище, необхідно отримати попередній дозвіл відповідних власників авторських прав чи ліцензій таких Матеріалів.
  14. Ви розумієте та погоджуєтесь, що Ви використовуєте web-сайт Katerynayasko на свій страх і ризик, і що Katerynayasko не гарантує, що web-сайт Katerynayasko буде відповідати Вашим вимогам, або що web-сайт Katerynayasko буде працювати безперебійно, без помилок і безпечно. Будь-який вміст або послуги надаються через web-сайт або у зв’язку з web-сайтом Товариством Katerynayasko «в міру доступності», і Katerynayasko не дає жодних запевнень або схвалень будь-якого роду, прямих або непрямих, щодо вмісту або послуг, які включені до web-сайту Katerynayasko або які надаються у зв’язку з web-сайтом Katerynayasko. Товариство Katerynayasko залишає за собою право на власний розсуд, змінити або відкликати будь-який вміст або послуги, що є частиною web-сайту Katerynayasko.