FAQs

Як обрати хорошого психолога чи психотерапевта?

Особистість психолога/психотерапевта важлива для терапевтичного процесу. Це має бути людина, якій ви зможете довіритися і відкритися, крім того, вам має підходити стиль роботи і метод, у якому працює терапевт.

У формі онлайн-запису на сесію для зручності ми передбачили дві опції: ви зможете або відштовхуватися від вільних часових слотів, або зробити вибір фахівця після прочитання його профілю. В останньому ви знайдете інформацію про освіту, метод і досвід роботи фахівця, його експертність і готовність працювати з тими чи іншими запитами.

Рекомендуємо ще звернути увагу на почуття під час першої ознайомчої сесії. Якщо щось вас не влаштує – ви можете змінити терапевта. Усі наші фахівці – досвідчені консультанти з питань ментального здоров’я, готові допомогти вам у розв’язанні проблем і запитів.

Скільки зустрічей із терапевтом знадобитися для вирішення запиту?

Усі ми різні й переживаємо унікальні життєві ситуації. Тому неможливо визначити, скільки сесій знадобитися в кожному конкретному випадку.

Обговоріть це питання з вашим терапевтом. Виходячи із запиту, поточного стану, а також результату, якого хочете досягти, фахівець з ментального здоров’я зорієнтує щодо оптимальної кількості зустрічей, які знадобляться для розв’язання питання.

Плануючи відвідування консультацій, будь ласка, пам’ятайте, що кожна компанія співпрацює з Katerynayasko на різних умовах. Перед початком терапії радимо ознайомитися з умовами надання психологічних послуг у вашій організації.

Чого очікувати від першої консультації з психологом?

Як правило, перша зустріч – ознайомча. Під час неї ви безпосередньо познайомитеся з обраним фахівцем з ментального здоров’я. З його допомогою визначите потреби в терапії, обговоріть запит і кількість зустрічей, яка знадобитися для опрацювання. Також у вас буде можливість поставити запитання про формат, процес терапії та інші важливі для вас нюанси.

Які теми і питання я можу обговорювати під час психологічних сесій?

Починаючи терапію ви можете точно знати ваш запит. Або, навпаки, можете не розуміти що з вами відбувається, не знаходити приводів для поганого самопочуття. В обох випадках ви можете звертатися за психологічною підтримкою.

Ваш терапевт допоможе ідентифікувати причини, які провокують ваш стан, визначити ваші потреби в терапії та допоможе сформулювати запит.

Під час сесій можуть порушуватися різноманітні теми та питання: актуальні на сьогодні ситуації, ваші переживання та емоції, думки з приводу тих чи інших подій. Кінцева мета – вирішення життєвих труднощів або досягнення внутрішнього комфортного відчуття.

Як скасувати сесію, на якій не зможу бути?

Якщо у вас змінилися плани і ви не зможете бути присутнім на сесії, будь ласка, скасуйте зустріч із вашим терапевтом заздалегідь. Для скасування і перенесення сесії існує правило 24 години.

Це означає, що час сесії, яка була скасована за 24 години до її початку і раніше, може бути використана пізніше, у зручний для вас час. Тобто фактично така сесія переноситься на зручний для клієнта час.

Якщо ж скасування відбулося менше, ніж за 24 години до призначеного часу, така сесія буде анульована, а ваша компанія заплатить за неї так само, як якби вона відбулася.

Я не хочу, щоб мій роботодавець знав, що використовую послуги Katerynayasko. Ваша платформа конфіденційна?

Абсолютно! Процес психологічної підтримки від Katerynayasko, організований так, що ваш роботодавець не знатиме про запис на консультацію або відвідування терапії. Також ви можете використовувати будь-які інструменти самодопомоги, розміщені на нашій платформі. Ми гарантуємо конфіденційність!